NAKDİ BAĞIŞ

Kurumsal Nakdi Bağış

Yaşamlarını sürdürmek için ihtiyaç duydukları temel ürünlere dahi ulaşamayan ailelere en somut desteği vermek ve anne babası işsiz çocukların geleceğine umut olmak için bağış yaparak yoksullukla mücadelemize anlamlı bir katkı sağlayabilirsiniz.

Bağışlarınız, yoksullukla mücadelemizde yürüttüğümüz faaliyetlerin sürdürülebilirliğini sağlayarak daha fazla aileye ulaşmamıza vesile olacak.

Kurumsal Bağış hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için info@tider.org adresine e-posta gönderebilir veya 0216 515 66 15’i arayarak Kaynak Geliştirme Bölümümüze ulaşabilirsiniz.

Bireysel Nakdi Bağış

İsrafı önleyerek yoksulluk sınırı altında yaşayan daha çok aileye Destek Marketler aracılığıyla ulaşıp, Destek İK aracılığıyla da dezavantajlı ailelere iş olanağı sağlamamıza destek olarak onların geleceğine umut olabilirsiniz.

AYNİ BAĞIŞ

Bağış yapacağınız ürünleri siz gönderebilirsiniz ya da biz teslim alabiliriz.

Ürünler için maliyet bedeli üzerinden fatura ve sevk irsaliyesi düzenlemeniz gerekir.

Ayrıntılar için TİDER Ayni Bağış Prosedürü PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz.

Ürünler TİDER Deposu veya ilgili Gıda Bankasına geldikten sonra marka değerinizin korunması bizim sorumluluğumuzdadır.

Size düzenleyeceğimiz makbuz ile fatura tutarını vergiden düşebilirsiniz.

Bağışınızın doğru yere gittiğinden emin olursunuz. Bunun için düzenli raporlamalar yaparak sizinle paylaşırız. Böylece hangi ürünün kime gittiğini görebilirsiniz.

Birlikte yarattığımız etkiyi artırmak için işbirliğimizi duyurabiliriz.

Kurumsal ürün bağışının avantajları

Sosyal fayda sağlarsınız. Üretim fazlası ya da mevsimsel üretim olan, son kullanma tarihi yaklaştığı veya ambalajı zarar gördüğü için imha edeceğiniz ürünlerin birçok aileye ulaştırılmasını sağlayarak çok etkin ve yaygın bir sosyal fayda yaratabilirsiniz.

Gıda bankacılığı Kanunu kapsamında bağışladığınız ürünün maliyetini vergi matrahından düşebilir ve imha maliyetinden kurtulursunuz. Ürünleri imha etmek üretim maliyetinin yanında ekstra maliyet ve iş gücü gerektirir. Oysa ürünleri